Start Aktualności

SPOTKANIE LITERACKIE

   Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łosickiej i Biblioteka Pedagogiczna zapraszają w dniu 2 lutego o godz 16 na spotkanie z autorką Justyną Lipecką. Miejsce spotkania Biblioteka Pedagogiczna. Tematyka spotkania  to nadbużańskie losy bohaterów książek autorki.

Zapraszamy

 

SPOTKANIE NOWOROCZNE

    13 stycznia 2024 r. w sali Info-Centrum spotkali się członkowie  Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łosickiej i słuchacze  Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Prezes TPZŁ Wanda Frączek złożyła wszystkim życzenia noworoczne. Podczas spotkania wysłuchaliśmy mini recitalu Wioli Latus, śpiewaliśmy kolędy przy akompaniamencie Lidii Trocewicz no i tańczyliśmy. Pragnę SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ  wszystkim koleżankom i kolegom za pomoc w organizacji tego spotkania.

                                                                                                                                                                                            Wanda Frączek

                                                                                                                                                                                              Prezes TPZŁ 

SPOTKANIE NOWOROCZNE

    13 stycznia o godz. 15 spotykamy się w sali Infocentrum w Łosicach. Będzie to czas na wspólne życzenia, noworoczne plany, rozmowy  oraz skromny poczęstunek,          Składka wynosi 50 zł od osoby. Prosimy o zapisy na spotkanie  do dnia 3 stycznia. Zapisy przyjmuje  Wanda Frączek tel. 608366923. Składkę prosimy zabrać na spotkanie.

 

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy członkom i sympatykom najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, radości i pogody ducha. Aby świąteczny czas był piękny, dobrze przeżyty, dał siłę  i Pokój w sercu na kolejne dni.

                                                                                                                   Zarząd TPZŁ
 
Więcej artykułów…